PC-laptop-tablet reparatie Service aan huis  Noordenveld en Westerkwartier

 

Assortiment

TP-LINK MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

9da3893d11094145554a5c6f5b7f2a202b6b0656b4e896585fb385f45e2516bc
€ 35,25
Productconditie: Nieuw

Geen voorraad
TP-LINK MC210CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 5,5 W